This website uses cookies. By continuing to use our site you declare your agreement. More Information

Dear visitor, welcome to Kartonbau.de - Alles rund um Papiermodelle, Kartonmodellbau und Bastelbogen. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

klint19

Trainee

• "klint19" started this thread

Date of registration: Jun 14th 2010

• Send private message

1

Thursday, July 1st 2010, 1:41pm

TY2-119 kartonowy model 1:25

Witam jestem debiutantem w dziedzinie modelarstwa kolejowego. Powiem szczerze, ze bylem ciekaw co mi sie urodzi z tej wycinanki Odnosnie fotek to jestem slabym fotografem, ale mysle ze jeden obraz jest wart miliona slow. Oto fotki z moich wypocin. Jestem ciekaw co myslicie o tym modelu, lat juz nie licze wiec zadnej krytyki sie nie boje. Model nie jest jeszcze skonczony, pracuje nad nim ostro, tak mi sie wydaje:) Staralem sie odrobic lekcje z relacji kol. Precyzyjnego.
No to tyle-pozdrawiam.

klint19

Trainee

• Send private message

2

Sunday, August 22nd 2010, 6:59pm

Witam wszystkich.
Po dluzszej przerwie, ale czekalem na elementy ciete laserowo. I o to pare fotek.

Mysle, ze malowanie tabliczek wyszlo dobrze, a do Pt-47 zrobilem juz na zapas ;)

Tak wygladaja wozki w fazie koncowej

A tak w moim wykonaniu wyglada wykonanie tendera.

Teraz nastepne fotki po zaladunku tendera weglem.

A tutaj dodalem pokretla do zaworow na parowozie.

Tak wygladaja tabliczki po koncowym wykonaniu

Pozostalo jeszcze pare elementow by parowoz nabral ostatecznego wygladu.
Pozdrawiam wszystkich modelarzy.

klint19

Trainee

• Send private message

3

Tuesday, August 24th 2010, 10:00am

Witam wszystkich. Tak jak napisalem wczoraj, dzis ogladacie ostatnie fotki z budowy mojego parowozu. Moje doswiadczenie w prowadzeniu relacji jest praktycznie zerowe. Postaram sie, by nastepna relacja byla na wyzszym poziomie. Mam nadzieje, ze model zwrocil Wasza uwage. No i tak koncza sie moje wypociny - jakie sa wasze oceny?
Pozdrawiam wszystki modelarzy i ogladaczy :)

4

Tuesday, August 24th 2010, 10:59am

:polish: Czesc Klint,

tak ja debiutanta w zakresie kartonowego modelarstwa kolejowego radziles sobie bardzo dobrze z parowzem, co prawda troche ci brakuje do poziomu Precyzyjnego, ale on tez swego czasu zdobyl nagrode, jako 'mistrz swego fachu'.
Szkoda tylko, ze niektore fotki nie sa tak zbyt ostre.

Pozdrowienia

frettchen

Hallo Klint,

wie für einen Anfänger im Bereich des Kartonmodelleisenbahn, kamst du sehr gut mit der Dampflok zurecht. Es ist zwar wahr, dass es zum Niveau von Precyzyjny noch etwas fehlt, aber er hatte auch seinerzeit einen Modellbau-Preis in Polen, als gewissermaßen 'Meister seines Fachs'.
Schade nur, dass manche Fotos etwas unscharf sind.

servus

fterttchen

klint19

Trainee

• Send private message

5

Sunday, October 17th 2010, 9:42pm

Witam -hm zgadzam sie zupelnie ze sa lepsi odemnie,ale jak sam wiesz zawsze trzeba zaplacic frycowe.Jak pisalem to moj pierwszy model parowozu,trudno zadac cudow.Kumasz oczym mowie?Jesli tak to zostawiam temat bez komentarza

Pozdrawiam.

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests

Social bookmarks