Et 22 / Gpm / 1:87 [FERTIG]

  • kilka zdjec ukonczonego niedawno modelu elektrycznej lokomotywy towarowej , model uzupeBniony zestawem czesci fototrawionych ,ktore umozliwily m.in. wykonanie ruchomych pantografow - reszta szczegolow na zdjeciach , dla niemieckich hobbystow dodam ,ze model ten przedstawia jedna z najczesciej spotykanych lokomotyw na polskich kolejowych drogach
    pozdrawiam
    Hallo,
    Ein paar Fotos von fertigen schon Modell Elektrolok ET 22 . Das ist eine Lokomotive für Güterzüge. Modell ist mit Ätzteile ergänz mit Hilfe welchen konnte ich ein beweglicher Stromabnehmer bauen. Rest sieht man auf die Fotos. Für alle deutschen Eisenbahn Fans ich will nur sagen das die Lokomotive ist sehr populär auf polnischen Eisenbahnstrecken

  • dziekuje Scorpio , przy okazji przygladam sie i modelom tu prezentowanym ,i jestem pelen podziwu zwlaszcza dla pancernika Rodney
    co do tego modelu uratowaly go blachy gdyz posiadal wiele wad
    , gorne lampy pochodza od eu 07 w ktorej z kolei byly za duze kilka wad dotyczacyc modelu opisalem na Gryf Hobby wiec zeby sie nie powtarzac model na poczatku zniecheca jednak koncowy efekt jest taki jak widac na fotkach
    pozdrawiam


    Danke Scorpio, bei Gelegenheit schaue ich deine Modelle die du hier zeigst, ich bewundere deine Modelle, besonders Schlachtschiff Rodney.
    Wenn geht um das Modell dann haben ihm Ätzteile gerettet weil im Bearbeitung war viele Fehler. Obere Scheinwerfer sind von EU -07 und die sind zu groß. Alle anderen Fehlern habe ich schon mal auf Gryf Hobby Seite beschrieben, deshalb will ich mich nicht wiederholen. Am Anfang das Modell ist nicht viel versprechend aber am ende sieht so wie auf die Fotos

  • Hallo,
    @ Michael
    Die Ätzteile sind bei GPM zu kaufen


    @ Bartek,
    Du hast mich mit Ernst verwechselt


    Modell ist klasse, Ich kenne mich ein bisschen mit Elektrolokomotiven
    In Polen habe ich zwischen anderen für Sicherstellung des Eisenbahnverkehrs gearbeitet


    Gruß
    Scorpio
    Pomyliles mnie z Ernstem


    Model jest Klase. Znam sie troche na elektrowozach.
    W Polsce miedzy innymi bylem zatrudniony w sluzbie zabezpieczenia ruchu kolejowego.


    pozdrawiam
    Scorpio

  • Rodney chyba widnieje pod nickiem Scorpio(glownie mam na mysli galerie na KN), Ernst tez prezentowal jakas spalinwa lokomotywe (BR ???)na Kartonetwork z Revell
    jeszcze udalo mi sie zrobic kilka dokladniejszych zdjec ,
    co do czesci z metalu sa one dostepne jako uzupelnienie do modelu jednak pomimo tego czesci walcowate wykonac trzeba we wlasnym zakresie
    Rodney ist unter den Scorpio Nick zu sehen (Galerie auf KN)
    Ernst auch hatte eine Lokomotive auf Kartonwork gezeigt (BR???)
    Ich habe noch ein paar besseren Fotos gemacht. Wenn geht um Ätzteile die sind als Ergänzung für Modell zu kaufen, aber viele Teilen muss man selbst machen

  • Czesc Bartek,


    Ich baue auch Lokomotiven in 1:87 allerdings aus Plastik.
    Meinen Baubericht über die BR 130/230 "Ludmilla" habe ich im Polnischen Forum eingestellt. Das mache ich nur nebenbei zur Übung an den Kartonmodellen.


    Pozdrawian
    Ernst
    buduje tez lokomotywy w skali 1:87 ale z plastiku
    Moja relacja o BR 130/230 "Ludumila" wstawilem na polskim forum.
    To takie zajecie pomiedzy klejeniem kartonowych modeli

  • Czesc


    Jestem bardzo zainteresowany twoja relacja. Niedawno zaczalem sklejac magazyn kolejowy w skali 1:87. Planuje zrobic jakas diorame i poszukuje na nia lokomotyw, wagonow i wszystkiego innego co moze sie przydac. Dzieki twojej relacji moge sie co nieco dowiedziec. Jesli masz jeszcze jakies modele w skali 1:87 to prosze wstaw zdjecia. Bede wdzieczny.


    Pozdrawiam
    tejfit


    PRIVAT UNTERHALTUNG

  • Bartek,
    Das ist schon richtig dass ich Rodney gebaut habe, aber lies du noch mall
    Den 4 Beitrag auf diesen Faden und wer hatte den geschrieben.


    Masz racje ze to ja zbudowalem Rodneya ,ale przeczytaj jeszcze raz wpis 4 na tym watku i kto go wpisal to zrozumiesz o co mi chodzi ;)
    Gruß
    Scorpio