Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Kartonbau.de - Alles rund um Papiermodelle, Kartonmodellbau und Bastelbogen. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

klint19

Schüler

• »klint19« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 14. Juni 2010

• Nachricht senden

1

Donnerstag, 1. Juli 2010, 13:41

TY2-119 kartonowy model 1:25

Witam jestem debiutantem w dziedzinie modelarstwa kolejowego. Powiem szczerze, ze bylem ciekaw co mi sie urodzi z tej wycinanki Odnosnie fotek to jestem slabym fotografem, ale mysle ze jeden obraz jest wart miliona slow. Oto fotki z moich wypocin. Jestem ciekaw co myslicie o tym modelu, lat juz nie licze wiec zadnej krytyki sie nie boje. Model nie jest jeszcze skonczony, pracuje nad nim ostro, tak mi sie wydaje:) Staralem sie odrobic lekcje z relacji kol. Precyzyjnego.
No to tyle-pozdrawiam.

klint19

Schüler

• Nachricht senden

2

Sonntag, 22. August 2010, 18:59

Witam wszystkich.
Po dluzszej przerwie, ale czekalem na elementy ciete laserowo. I o to pare fotek.

Mysle, ze malowanie tabliczek wyszlo dobrze, a do Pt-47 zrobilem juz na zapas ;)

Tak wygladaja wozki w fazie koncowej

A tak w moim wykonaniu wyglada wykonanie tendera.

Teraz nastepne fotki po zaladunku tendera weglem.

A tutaj dodalem pokretla do zaworow na parowozie.

Tak wygladaja tabliczki po koncowym wykonaniu

Pozostalo jeszcze pare elementow by parowoz nabral ostatecznego wygladu.
Pozdrawiam wszystkich modelarzy.

klint19

Schüler

• Nachricht senden

3

Dienstag, 24. August 2010, 10:00

Witam wszystkich. Tak jak napisalem wczoraj, dzis ogladacie ostatnie fotki z budowy mojego parowozu. Moje doswiadczenie w prowadzeniu relacji jest praktycznie zerowe. Postaram sie, by nastepna relacja byla na wyzszym poziomie. Mam nadzieje, ze model zwrocil Wasza uwage. No i tak koncza sie moje wypociny - jakie sa wasze oceny?
Pozdrawiam wszystki modelarzy i ogladaczy :)

4

Dienstag, 24. August 2010, 10:59

:polish: Czesc Klint,

tak ja debiutanta w zakresie kartonowego modelarstwa kolejowego radziles sobie bardzo dobrze z parowzem, co prawda troche ci brakuje do poziomu Precyzyjnego, ale on tez swego czasu zdobyl nagrode, jako 'mistrz swego fachu'.
Szkoda tylko, ze niektore fotki nie sa tak zbyt ostre.

Pozdrowienia

frettchen

Hallo Klint,

wie für einen Anfänger im Bereich des Kartonmodelleisenbahn, kamst du sehr gut mit der Dampflok zurecht. Es ist zwar wahr, dass es zum Niveau von Precyzyjny noch etwas fehlt, aber er hatte auch seinerzeit einen Modellbau-Preis in Polen, als gewissermaßen 'Meister seines Fachs'.
Schade nur, dass manche Fotos etwas unscharf sind.

servus

fterttchen

klint19

Schüler

• Nachricht senden

5

Sonntag, 17. Oktober 2010, 21:42

Witam -hm zgadzam sie zupelnie ze sa lepsi odemnie,ale jak sam wiesz zawsze trzeba zaplacic frycowe.Jak pisalem to moj pierwszy model parowozu,trudno zadac cudow.Kumasz oczym mowie?Jesli tak to zostawiam temat bez komentarza

Pozdrawiam.

Social Bookmarks